Nasza inwestycja mieszkaniowa położona w samym centrum miasta Łęczyca, tuż przy ulicy Kaliskiej.

Nasza inwestycja mieszkaniowa położona w samym centrum miasta Łęczyca, przy ulicy Kaliskiej. W niewielkiej odległości od szkoły podstawowej, przedszkola oraz szkoły ponadpodstawowej, zapewniając dostęp do edukacji nie tylko najmłodszym mieszkańcom naszej inwestycji, ale również tym starszym. Dodatkowo w pobliżu znajdują się sklepy spożywcze, drogeria, apteka oraz tereny rekreacyjne.

Połączenie nowoczesnej architektury z niezwykłym charakterem miejscowości oraz bliskość natury i połączeń komunikacyjnych daje gwarancję wysokiego komfortu życia.

W skład inwestycji Łęczyca ul. Kaliska wchodzi dwupiętrowy budynek wielorodzinny niepodpiwniczony, w którym znajduje się łącznie 32 mieszkania, w tym 2 lokale 3-pokojowe o powierzchni użytkowej ok. 94 m2 oraz 30 lokali 2-pokojowych o powierzchni użytkowej wynoszącej od 48 m2 do 64 m2. Wszystkie mieszkania są ustawne, a ich funkcjonalność jest dobrze dostosowana do potrzeb mieszkańców, a także daje możliwość łatwej modyfikacji.

To interesujący projekt domu z parterem usługowym oraz dwoma piętrami mieszkalnymi. W budynku znajdują się dwie klatki schodowe rozmieszczone w taki sposób, aby jak najlepiej zapewnić dostęp do mieszkań oraz nie ograniczać dostępu światła dziennego do mieszkań. Wykończenie zewnętrzne podkreśla nowoczesny charakter budynku, zastosowano tutaj jasny tynk oraz naturalne okładziny, elegancji dodają przeszklone balustrady.

Dodatkowo nasza inwestycja będzie posiadać w pełni zagospodarowany teren wokół budynku. Znajdować się będzie teren zielony z miejscem do odpoczynku oraz placem zabaw dla dzieci. Dodatkowo na terenie inwestycji znajdować się będą miejsca parkingowe przeznaczone dla każdego mieszkańca.